ÜRÜN FİLTRESİ

KATEGORİLER
FİYAT

ETİKETLER

Acer

 • Tablo
 • Liste
 • Acer Aspire 5 A515-51G-515J Intel i5-7200U 8GB DDR4 RAM 1TB SATA HDD 15.6'' FHD MX150 2GB Win 10 home 64bit Dizüstü Bilgisayar.
  %20 İNDİRİM
  Acer Aspire 5 A515-51G-515J Intel i5-7200U 8GB DDR4 RAM 1TB SATA HDD 15.6'' FHD MX150 2GB Win 10 home 64bit Dizüstü Bilgisayar.
  3.180,60 TL 4.005,20 TL

  Ürün Kodu: A1551-51G

  Stok Durumu: Var

  GARANTİ KOŞULLARI:

  Bu ürün TECHMIND BİLİŞİM Türkiye yetkili servisi tarafından 1 yıl garanti kapsamındadır.

  1-Faturada belirtilen, satılmış ürün ile ilgili olarak burada sunulan garanti, yanlızca Show-Room tarafından sağlanmaktadır.

  2-Aksesurlar, bataryalar ve sarf malzemeler garanti kapsamında değildir.

  3-Garanti talebinde bulunmak için faturanızı kaybetmeyiniz.

  İki garanti türü vardır:

          A-Yeni cihaz 1 (bir) yıl

          B-Açılan kutu ve yenilenmiş cihazların fatura tarihinden itibaren 90 gündür.

  4-Satılan üründe kusur olduğu taktirde, değişim yapılır; ancak iadesi kesinlikle alınmamaktadır.

   

Yeni nesil dizüstü bilgisayarlar, kullanıcı beklentisini en iyi şekilde karşılayabilen modellerdir. Tüm bilgisayar markalarının genel olarak önem verdikleri konuların başında tasarım geliyor. Acer ise tüm bunların daha da ötesinde performansı ile dikkatleri üzerine çeken bilgisayarlar tasarlıyor. Kullanıcıya özel olarak sunduğu seçenekleri sayesinde her alanda daha hızlı işlem yapmayı sunan marka, yeni nesil bilgisayarlarında; işlemci hızı, grafik kartı performansı RAM özellikleri ve ince tasarımlarıyla daha dikkat çekici ve işlevsel anlamda daha pratik kullanımlı bilgisayarlar sunmaktadır. Acer dizüstü bilgisayar modellerini inceleyebileceğiniz bu kategorimizde yer alan modellerin her birinin ayrı performans özelliklerine sahip olması, istediğiniz gibi bir model bulmanızı daha da kolay bir hale getirecektir.


Acer dizüstü bilgisayar modelleri

Seçkin markalar, bir model ürettiklerinde mutlaka alternatif seçeneklere de yer verirler. Çünkü her kullanıcının ihtiyacı farklıdır ve ihtiyaca yönelik üretilen bilgisayarlardan birini satın almak için seçenekleri değerlendirmek isterler. Acer dizüstü bilgisayar modelleri, bu konuda beklentileri en iyi şekilde karşılayabilen modellere ev sahipliği yapmaktadır. Tasarımı, iç mimari özellikleri, performans detayları ve diğer yönleriyle istediğiniz sonuçları daha kolay bir şekilde alabileceğiniz Acer bilgisayarlar sayesinde işlerinizi daha seri şekilde halletmenin keyfine varacaksınız. Güçlü inovasyon ve geleceğe yönelik tasarıma sahip ve dönüştürülebilir devrim niteliğinde bilgisayar arıyorsanız kesinlikle tercihinizi Acer dizüstü bilgisayarlardan yana yapmanızı öneririz.


Uygun fiyat, kolay ödeme seçenekleri

Bilgisayar satın alırken en çok üzerinde durduğunuz detaylardan biri de mutlaka ekonomik fiyatlı olmasıdır. Hem işlem hızı ile beklentilerinizi karşılayabilecek bir bilgisayar hem de fiyatı ile kesenizi yormayacak bir dizüstü bilgisayar için tercih edilebilecek markalar arasında yer alan Acer markasına ait çok sayıda model ile sizlere sunduğumuz bu kategorimizde yer alan modelleri inceleyerek daha kolay bir şekilde karar verebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı doğru şekilde karşılamanın keyfine varabilirsiniz. Tüm bilgisayar modellerimiz, kredi kartına taksit seçenekleri ile sizlere sunulmakta olup kategorimizde yer verdiğimiz modeller, yeni nesil modellerdir. İşlemlerin daha hızlı yürümesini sağlamak isteyenlere sunduğumuz çözümleri değerlendirmek için Acer dizüstü modellerini incelemenizi öneririz.  

Scroll