ÜRÜN FİLTRESİ

KATEGORİLER
FİYAT

ETİKETLER

Acer Netro

 • Tablo
 • Liste
 • Acer Nitro 5 Gaming Laptop i7 9750H ;15.6 FHD IPS 1 TB +256 GB SSD 16 GB Ram GTX 1650 4GB Dos.
  Acer Nitro 5 Gaming Laptop i7 9750H ;15.6 FHD IPS 1 TB +256 GB SSD 16 GB Ram GTX 1650 4GB Dos.
  8.310,79 TL

  Ürün Kodu: Acer Nitro 5

  Stok Durumu: Tükendi

  Bu ürün TECHMIND BİLİŞİM Türkiye yetkili servisi tarafından 1 yıl garanti kapsamındadır.

  1. Faturada   belirtilen, satılmış ürün ile ilgili olarak burada sunulan garanti, yalnızca show-room tarafından sağlanmaktadır.

  2. Aksesuarlar, bataryalar ve sarf malzemeler garanti kapsamında değildir.

  3. Garanti talebinde bulunmak için lütfen faturanızı kaybetmeyiniz.

  İki garanti türü vardır :

  1-) Yeni Cihaz 1 yıl  

  2 -) Açılan kutu ve yenilenmiş cihazların fatura tarihinden itibaren 90 gündür.

  4. Satılan üründe kusur olduğu taktirde, değişim yapılır. İadesi kesinlikle alınmamaktadır.

Güçlü teknik özellikleri ile oyun performansında beklentilerin çok daha ötesinde, sınırları aşan bir bilgisayar olarak kendini gösteren ve oyuncular arasında fazlasıyla tercih edilen Acer Netro, oyun dünyasını en bilinen ve en çok tercih edilen markalarından biridir. Tasarımı, iç mimarisi, ses kalitesi, ekran kalitesi, performansı ve dinamik yapısı ile beklediğinizden çok daha fazlasına ulaşmanıza yardımcı olan oyun bilgisayar, mimari özellikleri ile hayranlık uyandıran bir bilgisayardır. Oyun oynarken sıkılmadan saatlerce oynamanıza olanak sağlayan dayanıklı pili ile uzun süreli olarak oyun dünyasında kalmanıza yardımcı olan Acer Netro serisi ile aradığınızdan çok daha fazlasına sahip olacaksınız. Techmind Bilişim farkıyla uygun fiyat ve kolay ödeme seçeneklerini değerlendirerek en kısa sürede ulaşmak istediğiniz oyun performansını yakalayacaksınız.


Güçlü teknik özellikleri ile oyunun hâkimi olun

9. Nesil Intel® Core™ i7 işlemci1 mimarisine sahip olmasıyla Turing mimarisinin güçlü grafik performansına sahip NVIDIA® GeForce® GTX 1660 Ti1 veya AMD Ryzen™ 7 3750H Mobil İşlemciler1 ile donatılan bilgisayarlar, oyun dünyasından ayrı kalmak istemeyen ve rakipleri ile güçlü bir mücadele içerisine girmek isteyenlerin en büyük yardımcısı olmaya devam ediyor. İç mimarisine önem verildiği kadar dış tasarımına da önem verilmesi, oyun oynarken daha rahat hareket etmeye yardımcı oluyor. Sınıfının en iyi özelliklerine sahip olan ve oyuncuların oyun oynarken istedikleri performansı en iyi şekilde yakalamalarına yardımcı olan Acer Netro ile çok daha güzel vakit geçireceksiniz.


Oyun canavarı ile rakip tanımayın

Oyun bilgisayarlarında iç ve dış tasarım önemlidir. Hem performans açısından beklentileri karşılayabilmek isteyenler hem de dış tasarımı ile kolay taşınabilir özelliklere ulaşmak isteyenlere sunulan Acer netro oyun bilgisayarları ile en iyi şekilde zamanınızı değerlendirebilir, rakiplerinize üstün gelmenin keyfini yakalayabilirsiniz. Yeni nesil tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bilgisayar, firmamızın güvencesi ile uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Yenilikçi ve dinamik bir oyun sahası içerisinde yer almak isteyenlere özellikle önerilebilecek bilgisayar hakkında diğer ayrıntılara ulaşmak için iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.  

Scroll