ÜRÜN FİLTRESİ

KATEGORİLER
FİYAT

ETİKETLER

Asus

 • Tablo
 • Liste
 • ASUS X540UB ASUS X540UB İ3 7020U 4GB 1 TB 15.6'' MX110 2GB Dizüstü Bilgisayar.
  %48 İNDİRİM
  ASUS X540UB ASUS X540UB İ3 7020U 4GB 1 TB 15.6'' MX110 2GB Dizüstü Bilgisayar.
  2.473,45 TL 4.829,45 TL

  Ürün Kodu: X540UB

  Stok Durumu: Var

  GARANTİ KOŞULLARI:

  Bu ürün TECHMIND BİLİŞİM Türkiye yetkili servisi tarafından 1 yıl garanti kapsamındadır.

  1-Faturada belirtilen, satılmış ürün ile ilgili olarak burada sunulan garanti, yanlızca Show-Room tarafından sağlanmaktadır.

  2-Aksesurlar, bataryalar ve sarf malzemeler garanti kapsamında değildir.

  3-Garanti talebinde bulunmak için faturanızı kaybetmeyiniz.

  İki garanti türü vardır:

          A-Yeni cihaz 1 (bir) yıl

          B-Açılan kutu ve yenilenmiş cihazların fatura tarihinden itibaren 90 gündür.

  4-Satılan üründe kusur olduğu taktirde, değişim yapılır; ancak iadesi kesinlikle alınmamaktadır.

   

Bilgisayar teknolojisinde her geçen gün yeni gelişmelerin yaşanması, teknoloji ürünlerini kullanmak zorunda kalan insanlara en büyük avantajları sağlamaya devam ediyor. Markaların yaptıkları çalışmaların eskisine göre daha iyi olması sayesinde masaüstü bilgisayar kullanma zorunluğu ortadan kalktı. Eskiden, işlerin daha sağlıklı şekilde yürümesini sağlamak için daha çok masaüstü bilgisayarlar tercih edilirdi. Ama Asus gibi teknolojiyi yakından takip eden ve gelişmeleri yeni modellerine direkt olarak uygulayan markalar sayesinde artık bu tip zorunluklar da kalmadı. Üretimleri ile her kullanıcının beklentilerini en iyi şekilde karşılayan Asus dizüstü bilgisayar modelleri, daha esnek tasarımları ve dayanıklı modelleri ile dikkatleri üzerine çeken markalardan biri haline geldi.


Asus laptoplar nasıldır?

Çok sayıda kullanıcı kitlesine hitap etmesine rağmen en az şikâyet alan markalardan biri de Asus’tur. Bilgisayar teknolojisinde ürettiği yeni nesil dizüstü bilgisayarlarıyla kendinden çokça söz ettirmeyi başaran markanın yeni nesil çalışmalarını incelediğinizde beklentilerinizin ötesinde sonuç sunan modellerin olduğunu görebilirsiniz. Asus Rog Gaming GL703GE i7, Asus TUF FX504GE i7-8750H gibi modellerin yanı sıra ihtiyaca yönelik olarak sunulan çok sayıda modele sahip olan marka, Türkiye’de de dünyada da en çok tercih edilen laptop markalarından biridir. Techmind Bilişim olarak markaya ait çok sayıda modeli sizlere sunarak daha kolay şekilde satın alma işlemini gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz. Uygun fiyat ve kolay ödeme seçeneklerinden yararlanarak ihtiyacınızı daha doğru şekilde görebilirsiniz.


Asus dizüstü bilgisayar modelleri                                                                                                                               

Modelleri ile her kullanıcı kitlesine hitap etmeyi başaran ve sunduğu özellikleri ile beklentileri karşılayan Asus dizüstü bilgisayar modelleri, yeni nesil özellikleri ile daha bir dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir markadır. Evinizde veya iş yerinizde kullanmaya uygun bir bilgisayar arıyorsanız kesinlikle markanın yeni çalışmalarını incelemenizi öneririz. Tüm özellikleri hakkında ayrıntılı bilgilere yer verdiğimiz bu kategorimizde, Asus hakkında merak ettiğiniz her şeyi görebilir, ihtiyacınızı doğru şekilde doğru yerden alışveriş yapabilirsiniz. Uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri sayesinde alırken zorlanmayacağınız doğru adres ile bilgisayar konusunda beklediğinizden çok daha fazlasını bulacaksınız.
Scroll