ÜRÜN FİLTRESİ

KATEGORİLER
FİYAT

ETİKETLER

Dell

 • Tablo
 • Liste
 • Dell Mobil Precision M7730 E-2176M 2.70 12M 3TB SSD 64GB Ram
  Dell Mobil Precision M7730 E-2176M 2.70 12M 3TB SSD 64GB Ram
  24.464,80 TL

  Ürün Kodu: M7730

  Stok Durumu: Var

  Bu ürün TECHMIND BİLİŞİM Türkiye yetkili servisi tarafından 1 yıl garanti kapsamındadır.

  1. Fatura  da   belir  tilen  , satılmış ürün ile ilgili olarak burada sunulan garanti, yalnızca show-room tarafından sağlanmaktadır.

  2. Aksesuarlar, bataryalar ve sarf malzemeler garanti kapsamında değildir.

  3. Garanti talebinde bulunmak için lütfen faturanızı kaybetmeyiniz.

  İki garanti türü vardır :

  1-) Yeni Cihaz 1 yıl  

  2 -) Açılan kutu ve yenilenmiş cihazların fatura tarihinden itibaren 90 gündür.

  4. Satılan üründe kusur olduğu taktirde, değişim yapılır. İadesi kesinlikle alınmamaktadır.

Dizüstü bilgisayarlar, gündelik kullanımda en uygun olan bilgisayarlardır. İşlerin daha seri şekilde halledilmesini sağlamak, iş verimini arttırmak ve insan gücü yerine teknolojik sistemlerden yararlanarak daha fazla işlem yapmak için bilgisayar kullanılır. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar olmak üzere iki ayrı şekilde incelenen bilgisayarlar arasında en çok tercih edilenler, son dönemlerde teknolojinin gelişmesiyle birlikte dizüstü bilgisayarlar oldu. Tabi her marka bilgisayarın da alınamayacağını bilmek gerekir. Alanında uzun zamanların deneyimine sahip olan ve teknoloji dünyasının yakından bilinen markalarından biri olan Dell, tüm ihtiyaçları çözüme ulaştırabilecek ve dizüstü bilgisayarları ile beklentileri karşılayabilecek modeller sunan bir markadır. Çok fazlasıyla tercih edilen Dell dizüstü bilgisayar modelleri, esnek tasarımları ve iç mimari tasarımları sayesinde beklentileri en iyi şekilde karşılayabilmektedir.


Teknik destek hizmeti

Bir bilgisayar satın almadan önce teknik destek konusunda ulaşabileceğiniz bir adresin olup olmadığını araştırmanız gerekir. Elektronik akşamlardan meydana gelen bir araç olduğu için bilgisayar satın almadan önce bu araştırmayı kesinlikle yapmanız gerekmektedir. Dizüstü bilgisayar markaları arasında sunduğu cazip seçenekleri ve teknik destek hizmetleriyle kendinden söz ettiren Dell, bu konuda kesinlikle tercihleriniz arasına alabileceğiniz bir markadır. Hem bir bilgisayardan beklediğiniz verimi elde edebilmek hem de olası bir sorun durumunda teknik destek alabilmek için tercih edebileceğiniz Dell dizüstü bilgisayarlar, her anlamda işinizi daha sağlıklı şekilde yürütmenize yardımcı olacaktır.


Uygun fiyatlar

Bilgisayar satın alınırken tabi ki teknik özelliklerine dikkat edilir ama bir de işin ekonomik boyutunu da ele almak ve buna göre hareket etmek önemlidir. Dell bilgisayarlar, bu konuda da başarılı çalışmalarını kullanıcılarına sunuyor. Techmind Bilişim olarak satışını gerçekleştirdiğimiz bilgisayarlarda fiyat uygunluğuna önem vererek müşterilerimizin taleplerini yerine getiriyoruz. Dilediğiniz özelliklere sahip ve teknik destek noktasında herhangi bir problem yaşamayacağınız Dell bilgisayar modelleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz bu kategorimizden sizlere sunduğumuz seçenekleri değerlendirerek ihtiyacınıza yönelik en iyi çözümleri değerlendirerek uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle bilgisayar satın alabilirsiniz. İşlerinizin daha hızlı yürümesi için doğru yerden bilgisayar satın alın.

Scroll