ÜRÜN FİLTRESİ

KATEGORİLER
FİYAT

ETİKETLER

MSI

 • Tablo
 • Liste
 • MSI GP63 Leopard i7-8750H 32GB 500GB SSD+1TB 15.6 1070 8GB
  MSI GP63 Leopard i7-8750H 32GB 500GB SSD+1TB 15.6 1070 8GB
  13.848,00 TL

  Ürün Kodu: TB GP63

  Stok Durumu: Var

  Bu ürün TECHMIND BİLİŞİM Türkiye yetkili servisi tarafından 1 yıl garanti kapsamındadır.

  1. Faturada   belirtilen  , satılmış ürün ile ilgili olarak burada sunulan garanti, yalnızca show-room tarafından sağlanmaktadır.

  2. Aksesuarlar, bataryalar ve sarf malzemeler garanti kapsamında değildir.

  3. Garanti talebinde bulunmak için lütfen faturanızı kaybetmeyiniz.

  İki garanti türü vardır :

  1-) Yeni Cihaz 1 yıl  

  2 -) Açılan kutu ve yenilenmiş cihazların fatura tarihinden itibaren 90 gündür.

  4. Satılan üründe kusur olduğu taktirde, değişim yapılır. İadesi kesinlikle alınmamaktadır.

Bilgisayar teknolojisinin en yakından bilinen markalarından biri de MSi markasıdır. Laptop dünyasında gerek oyuncu bilgisayarları alanında gerekse de kullanıcı bilgisayarları alanında sunduğu modelleri ile en iyi sonuçları sergileyen marka, yeni nesil trendleri ile yine kullanıcılarının ihtiyaçlarından çok daha fazlasını karşılamalarına yardımcı oluyor. Esnek tasarımı, iç mimaride kullandığı özellikler, performansı ile göz dolduran modelleri ile yeni bir bilgisayar almak isteyenler için önerilebilecek en iyi bilgisayarları sunan MSi dizüstü bilgisayarlar arasından özellikleri ile işlerinizi en iyi şekilde görebileceğiniz bir modeli, sitemizin bu kategorisinden bulabilirsiniz. Her işe sunduğu özel çözümleri ile kullanıcısını memnun eden marka, yeni nesil tasarımlarıyla daha bir cazip seçenekler sunuyor.


MSi laptop modelleri

Teknoloji dünyasının en iyilerinden biri olan ve geçmişi ile diğer birçok bilgisayar markasını gerisinde bırakan MSi, yenilikleri uygulama konusunda da en başarılı isimlerden biridir. Laptop bilgisayar kullanmanın en büyük nedenlerinden biri kolay taşınabilir özelliklere sahip olmasıdır. Bu konuda başarılı çalışmalara imza atan ve en güzel tasarımlarıyla kendini gösteren MSi laptop modelleri, beklentilerin ötesinde sunduğu esnek çözümleri ile kullanıcıların ihtiyacından çok daha fazlasını karşılamaya yetiyor. Bu da markanın daha fazla tercih edilmesini etkileyen en büyük özelliklerinden biri oluyor. Dilediğiniz gibi bir tasarım, teknoloji dünyasına uygun yenilikleri ve daha fazlası ile kullanıcılarına hitap eden markanın tüm modellerini bu kategorimizden inceleyebilirsiniz.


MSi dizüstü bilgisayarlar

Teknolojinin boyutları küçülmeye götürdüğü günümüzde, işleri görürken ağırlık yapmaması açısından daha çok dizüstü bilgisayarlar tercih edilir. Özellikle de sürekli dışarıda olmak ve sunum yapmak zorunda olan kullanıcıların dizüstü bilgisayar tercih etmeleri gerekir. Tabi ki tercih ettikleri markanın hem kalite, hem performans hem de esnek tasarım açısından güzel modeller sunması gerekmektedir. MSi dizüstü bilgisayarlar, bu konuda kullanıcıların beklentilerini en iyi şekilde karşılayan isimlerden biridir. Çok sayıda modele sahip olan markanın yeni nesil ürünlerine yer verdiğimiz bu kategorimizden dilediğiniz gibi bir dizüstü bilgisayar bulabilir, MSi farkıyla ihtiyaçlarınızı çözüme ulaştırırken Techmind Bilişim ayrıcalıkları ile uygun fiyat ve kolay ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.  

Scroll